Ferra

Спеціалізована серія вудлищ швидкого ладу, призначених для джигового лову.

Azura Ferra - спеціалізована серія вудлищ швидкого ладу, призначених для джигового лову

Azura Ferra – спеціалізована серія вудлищ швидкого ладу, призначених для джигового лову. Усі моделі характеризуються потужним комлем і гнучкою верхньою частиною. Така концепція, з одного боку, забезпечує високу чутливість, з іншого – потужність необхідну для виваження. Вудлища подібної концепції дозволяють ловити велику рибу на невеликі джигові приманки. Окремо потрібно відзначити можливість лову на відносно великі приманки з легким обваженням. У такого вудлища вистачить чутливості, щоб провести таку приманку і вистачить потужності, щоб її закинути, а також виконати з нею результативну підсічку. При цьому ви завжди зможете відчути навіть обережне клювання – до того, як риба викине приманку з пащі! Бланки виготовлені з високомодульного графіту Toray 46T, лакофарбове покриття підвищує їх стійкість до ударів і інших незапланованих навантажень. Найлегше вудлище серії Azura Ferra має дуже довгу монолітну вклейку, що забезпечує виняткову гнучкість і чутливість. Пропускні кільця Fuji SIC-S в титанових рамах дозволяють повністю реалізувати потенціал легкого бланка. Рознесена рукоять, обладнана котушкотримачем Fuji VSS, чудово лягає в руку і відрізняється компактністю. М’яка, плавна проводка, як легких, так і важких приманок, чутливість під час проводки, об’єднана з в’язкістю під час виваження – в цьому вся суть Ferra. AZ-FS74UL – вудилище з монолітною вклеєною вершинкою, що поєднує в собі високу чутливість під час лові на найлегші приманки, а також потужність, що дозволяє без особливих зусиль виважувати велику рибу.

Особливість всіх вудлищ серії – солідний запас міцності, який дає можливість виважувати трофейні екземпляри легким оснащенням. Котушкотримач Fuji DPS обладнаний карбоновою вставкою, безпосередньо контактує з бланком – для забезпечення максимальної чутливості. Підвищенню чутливості також сприяють легкі пропускні кільця Fuji Torzite. Рознесена рукоять гарантує максимальну зручність при виконанні складних проводок. 

X-Game – унікальний інструмент, що увібрав в себе всі кращі якості – чутливість, далекобійність, легкість, потужнФість і, звичайно ж, чудовий дизайн. 

Артикул

Найменування

Тест, г

Довжина, фт/м

Кількість секцій

Дія

Розривне навантаження на жилку, lb

Діаметр вершини/комля, мм

Тр. довжина, см

Tip

Вага, г

AZ-FS74UL

 

Ferra 74UL

0.5–6

7’4″/2.25

2

 

Fast

1–6

 

1/10

 

119

 

Solid

92

AZ-FT83L

Ferra 83L

1–15

8’3″/2.51

2

 

Fast

2–8

1.3/12

 

131

Tubular

 

102

 

AZ-FT83ML

 

Ferra 83ML

1.5–19

8’3″/2.51

2

 

Fast

2–10

1.3/1.3

131

Tubular

 

105