X-Game Nano

Вудлища нового рівня

Досконалі інструменти для лову хижої риби, які вразять найвибагливіших рибалок. Чутливі, далекобійні, легкі, чудово збалансовані – вони надихають на вдосконалення у риболовлі!

X-Game Nano

Вудлища нового рівня

Досконалі інструменти для лову хижої риби, які вразять найвибагливіших рибалок. Чутливі, далекобійні, легкі, чудово збалансовані – вони надихають на вдосконалення у риболовлі!

X-Game - досконалі інструменти для лову хижої риби, які вразять найвибагливіших рибалок.

X-Game Nano – унікальна серія надлегких вудлищ преміум-класу. Забезпечуючи високу чутливість під час ловлі найлегшими приманками, ці вудлища мають швидку дію, що дає можливість повністю контролювати процес проведення. Бланки, які виготовлено з матеріалів Torayca M55J та Т1100G, мають швидку дію, але працюють по всій довжині, навіть у разі виважування невеликого окуня. Водночас запас потужності дає змогу форсувати виважування досить великих екземплярів, за мірками надлегкого спінінга. Використання в конструкції бланків матеріалу Т1100G підвищує їхню міцність, що важливо для таких витончених снастей. Матеріал Torayca M55J зробив бланки більш жорсткими, більш легкими та більш дзвінкими. Комлеву частину бланка, а також ділянку верхнього коліна біля стику посилено додатковим карбоновим обплетенням X8, що має складну структуру з горизонтально, вертикально та діагонально спрямованих волокон. На бланку відсутнє будь-яке лакофарбове покриття. Руків’я з карбонової трубки встановлено ​​на графітовий арбор, на ньому зібрано утримувач котушки Fuji DPS. З торця руків’я розташовано алюмінієву заглушку, крім того, у комплекті йде додаткова знімна заглушка з EVA, яка надає руків’ю більш звичного вигляду. Руків’я такої концепції використовується для максимально можливого зниження ваги вудлища. Найлегші пропускні кільця Fuji Torzite, які встановлено на вудлищі – найкраще з можливих рішень для таких витончених бланків. X-Game Nano – це нове слово в спінінгових снастях надлегкого класу, ці снасті спроможні вивести вашу риболовлю на принципово новий рівень!

AZX58XUL – швидке вудлище, яке відмінно підходить для класичних мікроджигових проведень, а також для ловлі на мормишку з використанням високочастотної анімації приманки.

АртикулНайменуванняТест,г  Довжина, фт/мКількість секцій
ДіяРозривне навантаження на жилку, lb
Діаметр вершини/комля, ммТр. довжина, смTipВага, г
AZX58XULX-GAME NANO 58XUL0.1–15’8″/1.732Fast1–40.5/593Solid36
AZX64SULX-GAME NANO 64SUL0.2–26’8″/1.932Moderate Fast1–50.6/6.5103Solid40