Створений у 2012 році бренд Azura об'єднав у собі спінінгові снасті та спорядження найвищого рівня, розроблені провідними рибалками.

Чутливі, далекобійні, чудово збалансовані вудлища, легкі котушки з ідеально плавним ходом, зручне, стильне екіпірування – все це перетворить вашу рибалку на справжнє задоволення!

Наша філософія

Натхненні рибалкою

Наші снасті створюються провідними рибалками, майстрами своєї справи. Кожен новий зразок проходить всебічне багатоетапне тестування – доки не буде досягнуто найкращого результату. Тому у кожному вудлищі, у кожній котушці Azura ви відчуєте нашу філософію. Під час пошуку ідей ми аналізуємо новинки нашого та світового ринків, відвідуємо виставки, вивчаємо тренди сучасного рибальського спорту. І, звичайно ж, ми враховуємо регіональну специфіку, тому наша продукція повністю задовольняє вимоги, що висуваються східноєвропейськими рибалками!

Наша мета

Перевершити очікування клієнтів

Технології

Azura – спінінгові снасті, виготовлені з якісних матеріалів із застосуванням топ-фурнітури. Карбон від Toray, комплектуючі від Fuji та WeBo – у питаннях якості, компроміси неприпустимі! Ми відмовились від шаблонів і самі розробляємо схеми розміщення кілець для наших бланків з метою покращення характеристик вудлищ. Котушки Azura поєднують у собі інноваційні технології та сучасний дизайн; завдяки малій вазі вони чудово гармонують з висококласними карбоновими вудлищами, забезпечуючи чудовий баланс.

Наші принципи

Дотримання трендів
Вдосконалення та інновації
Відповідність продукції найвищим стандартам
Постійний контроль якості на всіх етапах виробництва
Ми впевнені у своїй продукції на 100%

Дизайн

Завдяки зусиллям команди професійних дизайнерів, що працюють у тісній взаємодії з рибалками-експертами, наші снасті та спорядження відрізняються абсолютною функціональністю, зручністю та привабливим зовнішнім виглядом.

Контроль якості

Команда Azura постійно користується продуктами бренду, тому якість і характеристики товарів знаходяться під жорстким контролем. Отримуючи тестовий зразок, ми передаємо його нашим Pro Staffers та професійним спортсменам для подальшого вдосконалення. Отримана інформація дозволяє нам покращити та модернізувати фінальний продукт. Найчастіше кінцевий зразок значно відрізняється від початкової версії. Час, який витрачає наша команда для отримання кінцевого продукту, досягає іноді кількох років. AZURA ТМ – для цінителів якості та прогресивних технологій. Результат спільної роботи – спінінгові снасті з визначними характеристиками, що відповідають сучасним трендам, чудово адаптовані до наших умов лову і при цьому мають серйозну конкурентну перевагу, а саме привабливу ціну, порівняно з найближчими аналогами.

Заповніть форму нижче, і ми зв’яжемося найближчим часом.